Дизайн книг видавництва

Дизайн книг, випуск під ключ дизайнерських книжкових видань.

Видавництво книг системно працює над ефективністю оформлення продукції. Книжкова архітектура, ілюстрування і верстка доповнюють і розширюють можливості авторського викладу.

 

 

Дизайн книги (особливості)

Доскональне знання текстів.

Ми не намагаємося змусити дизайнера читати. Систематизуючи й обробляючи текст авторської книги, редакторський колектив вже відпочатку знає кожний абзац. Розробка технічного завдання для дизайнера і контроль за його виконанням проводиться редактором, що досконально знає текст.

Книжкові ілюстрації повинні працювати.

Кожна ілюстрація має розкривати тему видання; в протилежному випадку вона захаращує сторінку. Ми виготовляємо ілюстрацію, коли у ній є потреба. В тексті присутній опис складної схеми — креслимо схему, описується графік — створюємо креслення з графіком, розповідається про лідерів ринку — робимо таблицю з логотипами компаній. З фотографій залишаємо тільки працюючі світлини.

Зайві ілюстрації є неефективним використанням бюджету клієнта.

Дизайнери.

Видавництво відрізняється системним підходом до дизайну і верстки. Спочатку розробляється загальна архітектура книги — типи сторінок (можуть включати від десятка до півсотні фізичних сторінок), на їхній основі системно виготовляються групи ілюстрацій, потім проводиться верстка.

Дизайн книги розробляється «з нуля» під кожен проект клієнта. Видавець принципово не користується кліпартами. Дизайнерські рішення — це завжди ексклюзив.

 

Елементи книжкового дизайну

Мета — створити книгу, що прозвучить.

Видавничою візитівкою стали об'єднані в загальний ансамбль книжкова графіка і поліграфія. Ми використовуємо всі доступні засоби книжкового оформлення: авантитул, фронтиспіс й титульний аркуш, зворот титулу, спускові й кінцеві шпальти, внутрішні текстові сторінки, шмуцтитули, розворотні й сторінкові зображення, останню сторінку.

Дизайн книг видавництва робить Вашу ідею зримою і працюючою. Вона може стати Вашою книжковою візитівкою вже сьогодні.

 

Видати книгу

Зацікавилися дизайнерськими ідеями?
Замовляйте власну книжку.

 

За ціни і цифри телефонуйте: (050) 803-64-90.

 

Нагору