Дизайн книги (видавничий стиль)

Дизайн книг, книжкові видання.

Видавництво (Київ) здійснює ексклюзивне оформлення поліграфічної і електронної продукції. Серед просторого переліку її найменувань — каталоги і альбоми, буклети, афіші й книжкові зразки.

 

Книжковий дизайн

Видати

 

Дизайн книги

Текстові матеріали мають бути ілюстровані. Ілюстративний ряд краще запам'ятається читачеві. Текст без зображень надто прісний, його зможе довго читати лише вузьке коло фахівців. Натомість публіці цікаві зображення, котрі урізноманітнюють подачу, роблять її привабливою для широких читацьких кіл. Читач перш за все любить оглядати і оцінювати картинки, які і потрібно розмістити на кожному розвороті.

Дизайн книги. Повинні бути задіяні усі книжкові складові: оправа, титул, шмуцтитули, заставки й кінцівки, обрамлення і колонтитули, сторінкові й розворотні ілюстрації. Важливо, щоб зображення запам'ятовувалося. Впізнаваність, надійна сполука з концептуальним рішенням є однією з ознак якісної дизайнерської роботи.

 

Елементи книжкового дизайну

Візиткою є об'єднані в загальний ансамбль книжкова графіка і поліграфія. Особлива увага приділяється обкладинці (оправі). Це книжкове обличчя, яке надалі буде репродукуватися в журналах і газетах, відтворюватися в телесюжетах і передачах, його показуватимуть відвідувачам презентацій і галузевих виставок.

Дизайн книг видавництва. Важливо потурбуватися про унікальність решти графічних елементів, котрі будуть представлені глядачам. Титульний аркуш, ініціал чи віньєтка, розроблені спеціально під Ваше замовлення, значно цікавіші читацькому загалу, аніж повтори вже існуючих образів. Дайте своїй аудиторії щось незвичне і при цьому красиве — і можете бути певні, що зразок обговорюватимуть, його демонструватимуть знайомим. Яскраві дизайнерські рішення зроблять Вашу ідею зримою і привабливою для цільової аудиторії.

 

Видати книгу

Зацікавилися дизайнерськими ідеями?
Замовляйте власну книжку.

Книговидавничий прайс.

Красива річ завжди приваблює людей, заохочує їх поділитися, показати її друзям і близьким. Ідею, втілену в електронному вигляді або в друці, із задоволенням оглядатимуть і оцінюватимуть широкі кола близьких і далеких знайомих. Вона може стати Вашою книжковою візитівкою вже сьогодні.

За бажанням клієнта процес макетування може відбуватися онлайн.

 

Телефонуйте: (050) 803-64-90.

 

Нагору