Видавництво книг на Facebook

Книги видавництва (Київ) передбачають видавати дизайнерські видання.

Створена 19 березня 2014 видавнича сторінка у соціальній мережі Facebook поступово набирає оберти — наповнюється контентом, відгуками, збирає перегляди, знаходить користувачів. Є упевненість, що ця соцмережа стане додатковим джерелом трафіку і цільових відвідувачів нашого сайту.

 

Книжкове видавництво

 

Видавництво книг

Приєднуйтеся до нашої сторінки —
свіжа інформація, огляди зарубіжних книжок і періодики.

Основним джерелом контенту стала інформація про надруковані з 2005 р. видання, висвітлені у них аспекти й тези. Репродукуються книжкові обкладинки й ілюстрації. Крім цього, регулярно вміщуються огляди західного книговидання, які можуть бути цікаві читачеві.

Видавництво книг (Київ) на Facebook. Сторінка призначена для делегування на цю соцмережу функцій форуму і коментарів — для її користувачів. Значно зручніше тримати міні-форум і отримувати свіжі коментарі щодо видавничої роботи в соціальній мережі (спеціально для цього призначеній), аніж робити це на сайті. Якщо маєте зауваження і пропозиції — можете розмістити їх на нашому новому інтернет-майданчику. Всі вони будуть прочитані, відповіді опубліковані. Увага до кожного дописувача є незмінною складовою видавничої політики. У планах передбачається поширення майданчиків і на інші популярні соціальні мережі, зокрема "ВКонтакті" (VK) і Google+.

 

Видати книгу

Зацікавилися видавництвом? Замовляйте свою книжку у нас.

Видання книги. Створити добротний книжковий зразок — це рівень. Звертайтеся до нас — і невдовзі Ваш задум отримає цілком реальні обриси, втілившись у свіжих друкованих і електронних книжкових зразках.

 

Замовляйте власний проект: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пов'язані статті:

Плакати СССР — купити фото. Підручник з образотворчого мистецтва, енциклопедичність.

 

Нагору