Сайт видавництва — російською

Сайту книжкового видавництва (Київ) — дизайн і видання книги.

Напередодні травневих свят (30 квітня 2014) розпочала роботу російськомовна версія сайту видавництва. Відтепер відвідувачі можуть обирати той мовний варіант, котрий для них зручний.

 

Сайт (видавництво книг)

Замовити

 

Сайт видавництва

В російськомовному варіанті веб-ресурсу передусім введено в дію сторінки, присвячені продажу видавничих послуг. Згодом мають стати до праці розділи контактів, новин та ін. В розділі онлайн-книгарні повинні розміститися видання.

Сайт видавництва книг. Наразі можна ознайомитися з такими матеріалами:

 

Багатомовні книжкові видання

У видавничому асортименті
представлені книги різними мовами.

Плакати СССР купити.

Сайт книжкового видавництва. Серед книговидавничої продукції є зразки, видані українською, російською і англійською. Цілком можливо поширити видавничу діяльність і на ряд інших мовних спільнот. Скажімо, під час підготовки до друку "Енциклопедії мистецтва Полтавщини" використовувалася бібліографія 16 мовами (розташовано в порядку чисельності — перші отримали більше позицій):

 1. англійська;
 2. французька;
 3. німецька;
 4. польська;
 5. італійська;
 6. болгарська;
 7. естонська;
 8. словенська;
 9. сербохорватська;
 10. латвійська;
 11. фінська;
 12. білоруська;
 13. туркменська;
 14. чеська;
 15. угорська;
 16. шведська.

Після обробки масиву іноземної літератури зроблено висновок, що книговидання слід вести європейськими мовами, абетка яких створена на основі латинського або кириличного шрифта. Грузинська, грецька, а надто іврит з його написанням літер справа наліво на практиці виявилися заскладні для верстки в наших умовах. Натомість для кількох десятків алфавітів на основі латиниці й кирилиці є всі умови для нормальної верстки. Передусім це стосується верстання на латиниці в слов'янській мовній групі — чеською, словенською або в романській групі — французькою.

 

Видати книгу

Зацікавилися можливостями?
Замовляйте багатомовне видання.

 

Зробити замовлення. Пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пов'язані статті:

Навчальний посібник з образотворчості енциклопедичний.

 

Нагору