Видавництво книг — новини, події

Новини книг видавництва, дизайн видань.

Інформування читачів про свіжі видавничі події й анонсування поточних книжкових новинок, повсякчасні оновлення стають невід'ємною часткою ресурсу, орієнтованого на споживача. Необхідність ведення новинної рубрики визначає шляхи руху сучасного ділового інтернет-майданчику. З огляду на це, вирішено інтегрувати подієвий канал у загальну схему сайту видавництва.

 

Книжкові новинки

 

Новини книг

Видавництво діяльно поширює свої горизонти у веб-простір. Дизайнерські, поліграфічні й електронні здобутки, веб-просування в подієвому форматі стають однією з напрямних, котрі повинні висвітлюватися на постійній основі. Для виконання поставленої мети і створена спеціальна рубрика.

Серед подій — організовані презентації, поява інформаційних представництв у соціальних мережах й інтернет-енциклопедіях. Також це встановлення партнерських зв'язків з учасниками ринку, ювілейні й визначні дати, подальше буття виданої продукції.

Новини книг. Вихід у світ власних друкованих новинок і електронних релізів, їх подальше життя, помітні відгуки і рецензії можуть окреслюватися в окремих дописах. Анонси презентацій, нових акцій і представлень інформуватимуть читачів про час і місце їх проведення.

 

Видати книгу

Зацікавилися? Замовляйте власний проект.
Виготовлення оригінал-макету може провадитися онлайн.

 

Телефонуйте: (050) 803-64-90.

 

Дата: 15.05.2014

Видавництво книг на Facebook

Дизайнерський підхід до видавничої діяльності.

Новостворена видавнича сторінка на Фейсбуці почала збирати прихильників. На неї делеговано функції форуму й коментарів для користувачів цієї популярної соціальної мережі.

Видавництво книг (Facebook)

Видавнича діяльність — видавництво на Вікіпедії

Видається придбане.

Введена в дію інформаційна сторінка на Вікіпедії. Ідея репрезентації на цьому ресурсі була втілена на заклик підтримати україномовний розділ провідної веб-енциклопедії.

Видавнича діяльність

Сайт видавництва — російською

Сайтобудування у Києві триває.

Почав роботу російськомовний варіант сервісу. Уведено в дію публікації з продажу послуг; невдовзі мусить запрацювати і решта пунктів меню.

Сайт видавництва