Підручник з історії образотворчого мистецтва

Підручник образотворчого мистецтва — купити курс книги.

Загальна інформація про видання "Лекції з історії мистецтва". — К., 2007.

Проспект присвячений другому лекційному випуску (К., 2007), що виконує функцію підручника з історії образотворчого мистецтва, курсу архітектури і декоративно-ужиткового розвитку. Майбутньому читачеві лекцій надаються всі необхідні відомості про них — про автора, художнє оформлення, поліграфію, зміст, видавництво і шляхи придбання.

Для викладачів, студентів, бібліотечних працівників.
Довідкове видання.

 

Варто придбати лекції, описані у проспекті.
Комплект (5 зшитків)200 грн.
Щоб купити, телефонуйте: (050) 803-64-90; (068) 876-58-62.

 

Навчальні книжки

Видання

 

Спочатку оглянемо детальніше лекційний курс.

Образотворчий дизайн.

Підручник мистецтва. Нині бракує сучасних вузівських підручників з плину образотворчого мистецтва й архітектури і немає посібників з вітчизняної і зарубіжної кераміки. Цю прогалину призначені заповнити дані конспекти. Вони витримали випробування часом: за 2006–2009 рр. побачили світ чотири їх перевидання загальним накладом 3000 прим.

Задумано їх як добре ілюстрований ансамбль. В оформленні титульного аркуша, між розділами, на колонтитулах розміщені художні елементи, створені за ескізами Василя Кричевського. Це великобюджетний видавничий проект. Книжковий дизайн, за винятком репродукцій, створено засобами векторної графіки. Оздоблені кольоровими обкладинками (дизайнерський картон) і аркушами-вставками на крейдованому папері, книжкові блоки надруковано на фінському офісному папері вищого класу, високої білизни (папір А класу, білизна 168).

Видання вийшло під егідою Полтавського національного технічного університету. Презентують його читачеві передмови трьох докторів мистецтвознавства — Олеся Федорука, Дмитра Степовика і Юрія Лащука.

 

Курс мистецтва

Значна увага приділена поступу образотворчості від його початків до сучасних напрямків. Висвітлено зарубіжні й вітчизняні явища, оглянуто постаті видатних малярів, графіків і скульпторів. Охоплено основні явища, характерні для історичних епох.

Курс образотворчого мистецтва. У 5 зшитках освітлені такі теми:

  1. Стилі архітектури, види мистецтва, художні жанри. Єгипет, Греція й еллінізм, Рим і Візантія, романський час і готика;
  2. Відродження (Джотто, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело); ренесансний рух в Європі. Стиль епохи бароко, архітектура доби класицизму і рококо; імпресіонізм і модерн;
  3. Скіфське мистецтво і художня культура Київської Русі (образотворчі здобутки, архітектура епохи). Стиль бароко, його доба і особливості;
  4. Картини Тараса Шевченка, гравюри й малюнки. Юрій (Георгій) Нарбут, брати Василь і Федір Кричевські, Михайло і Тимко Бойчуки, соцреалізм і діаспора.
  5. Історія кераміки — єгипетський фаянс, вазопис Давньої Греції, мавританска кераміка, китайська порцеляна і кахлеве виробництво.

 

Книга

Повернемося до проспекту, присвяченого лекціям.

Розвиток видавничої діяльності.

 

Знайти

Проспект представлено в електронних і оффлайн каталогах бібліотек країни (Київ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Жовті Води, Кіровоград, Львів, Харків, Полтава, Гадяч, Кременчук, Лубни, Миргород, Опішне, Решетилівка), де його можна легко розшукати.

У 2007–2008 рр. проспект розсилався по художньо-архітектурним факультетам, відділенням і кафедрам освітніх закладів різних рівнів акредитації. За ці роки примірники купили ВНЗ Інститут реклами (Київ), Київська перукарська академія (Київ), Львівський художній коледж ім. Труша (Львів), Теребовлянське вище училище культури (Теребовля Тернопільської обл.), Полтавський національний технічний університет (Полтава), Миргородський керамічний технікум (Миргород). Сьогодні їхні студенти користуються лекційними конспектами у книгозбірнях своїх закладів.

 

Купити книги

Зацікавив лекційний курс? Придбайте його.

Розвиток історії мистецтва архітектури, художня мова.

Наявність: продається.

Ціна (5 зшитків) — 200 грн.

Для купівлі пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Купити книги.

 

Нагору