Навчальний посібник образотворчого мистецтва

Навчальний посібник образотворче мистецтво (купити).

Упродовж чотирьох років щорічно випускалися 5 лекційних конспектів.
Кожен з них включає 52 сторінки тексту і 2 аркуші ілюстрацій, разом 260 сторінок.

Ханко Віталій. Лекції з історії мистецтва. — К., 2006–2009. — Зшитки 1–5.

 

Лекційний комплект200 грн.
Щоб купити, телефонуйте: (050) 803-64-90; (068) 876-58-62.

 

Навчальний посібник з історії образотворчого мистецтва

Купити книги

 

Навчальний посібник з мистецтва

Історичні стилі образотворчості —
Ви можете
придбати повний комплект.

Посібник мистецтв.

Історія стилів і жанрів об'єднує 5 зшитків. Перший і другий з них присвячені зарубіжному історичному розвитку, третій і четвертий — вітчизняному, п'ятий висвітлює буття кераміки. Установа, під егідою якої подано до друку навчальний посібник — кафедра образотворчого мистецтва (архітектурний факультет, Полтавський національний технічний університет).

Короткий зміст кожної з 5 книжок:

  1. Жанри, види й стилі. Стародавній Єгипет, антична Греція і еллінізм; романські пам'ятки й готика;
  2. Відродження, доба стилю бароко в Європі, епоха класицизму і рококо. Імпресіонізм, постімпресіонізм і модерн;
  3. Скіфське мистецтво, художня культура Київської Русі. Барокові особливості, майстри портрету Володимир Боровиковський та Дмитро Левицький;
  4. Класики ХІХ—ХХ ст. — Тарас Шевченко, Олександр Мурашко й Юрій Нарбут, Василь Кричевський і монументальна школа Михайла Бойчука, соцреалізм і діаспора;
  5. Кераміка — фарфор і фаянс, гончарство і майоліка. Вазопис Давньої Греції й теракотова армія китайського імператора, іспано-мавританська майоліка і європейська порцеляна.

Посібник мистецтво. Навчальна література з образотворчої історії й архітектури, що вийшла б за межі одного закладу, в країні відсутня. Зрідка видають текстові брошури без зображень, якими складно зацікавити студентів для добровільного прочитання, з мінімальним накладом. Конспект, присвячений зарубіжній і вітчизняній кераміці, в Україні досі не був написаний. Запит "навчальний посібник образотворче мистецтво", введений студентом вишу в пошукових системах Інтернету, залишається без відповіді. Цю прогалину призначений заповнити лекційний курс. За 2006–2009 рр. він перевидавався чотири рази, і широко розійшовся по території країни — як по її східних, так і західних регіонах. Загальний наклад за чотири роки склав 3000 прим.

Розшукати лекційні зшитки досить просто — вони представлені в багатьох національних, спеціалізованих, обласних і міських бібліотеках. Бібліографія, описи, анотації подані на значній кількості веб-ресурсів. Можете ввести в пошуковий рядок Google чи Яндексу слова "Ханко — Лекції з історії мистецтва" і знайти потрібну книжку в бібліотеці вашого міста. Студенти буквально "розібрали" лекційні тексти на реферати й курсові, ними користуються дипломники, вони є серед рекомендованої літератури для аспірантів, стають у нагоді викладачам під час написання програм.

 

Література про навчальний посібник

Образотворчим лекціям присвячені:
1) Буклет, 2006 р. (4 с.);
2) Загальна інформація, 2007 р. (16 с., [2] арк.).

Конспект архітектура; підручник образотворчого мистецтва.

Два проспекти призначені для поштових розсилок по закладах, інституціях і бібліотеках. Вони висвітлюють переваги першого і другого лекційних видань, докладно інформуючи читача про лекційний курс.

Для викладачів i студентів вищих й середніх закладів, бібліотекарів.
Довідкові видання.

 

Посібник образотворче

 

Купити книги

Зацікавилися посібником? Придбайте його.

Художній розвиток мистецтва, мова історії архітектури.

Наявність: у продажу.

Ціна (5 зшитків) — 200 грн.

Для купівлі пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Купити книги.

 

Нагору