Дизайн книги (мистецтво стилю)

4.76470588235 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 95% (17 Votes)

Дизайн книг, стильні образотворчі видання

Видавництво (Київ) здійснює ексклюзивне художнє оформлення поліграфічної продукції. Серед широкої палітри її найменувань — каталоги і покажчики, буклети й афіші, альбомні й монографічні зразки. Провідну роль посідає книговидавничий асортимент з образотворчою спеціалізацією. До ілюстративної частини залучаються репродукції арт-об'єктів — малярства (картини), графіки (малюнки тушшю-пером, рисунки олівцем, акварельні аркуші), скульптури (станкові і монументальні) й декоративно-ужиткові роботи.

 

Замовляйте свій проект: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефонуйте: .

 

Дизайн книг

Замовити

 

Дизайн книги

Ілюстративний ряд
краще запам'ятається читачеві.

Розвиток мистецтва архітектури, мова

Дизайн книги. Текстові матеріали мають бути ілюстровані. Читач перш за все любить оглядати і оцінювати картинки, які і потрібно розмістити на кожному розвороті. Це репродукції, а також графіка. Повинні бути задіяні усі книжкові складові: оправа, титул, шмуцтитули, заставки й кінцівки, орнаментальні обрамлення і колонтитули, сторінкові й розворотні ілюстрації. Важливо, щоб зображення запам'ятовувалося, виникало стійкі асоціації з позиціонуванням художника, образотворчої колекції. Впізнаваність, надійна сполука з концептуальним рішенням є однією з ознак якісної дизайнерської роботи.

 

Дизайн книг видавництва

Візиткою є об'єднані в загальний ансамбль
книжкова графіка і поліграфія.

Плакати фото (СССР) — купити

Особлива увага приділяється обкладинці (оправі). Це книжкове обличчя, яке надалі буде репродукуватися в журналах і газетах, відтворюватися в телесюжетах і передачах, його показуватимуть відвідувачам презентацій і виставок. Обкладинка має узагальнити образ, що асоціюється з творчістю маляра чи скульптора, збіркою колекції, експонентами галереї.

Дизайн книги (видавництво). Важливо потурбуватися про унікальність решти графічних елементів, котрі будуть представлені глядачам. Титульний аркуш, ініціал чи віньєтка, розроблені спеціально під Ваше замовлення, значно цікавіші читацькому загалу, аніж повтори вже існуючих образів. Дайте своїй аудиторії щось незвичне і при цьому красиве — і можете бути певні, що зразок обговорюватимуть, його демонструватимуть знайомим.

 

Архітектура книги, дизайн

Кожне видання може стати художнім взірцем.

Образотворче — картини (пейзажі, натюрморт), скульптура і рисунки (купити)

За визначенням кандидата мистецтвознавства Б. В. Валуєнка (художній редактор кількох наших книговиданичих проектів, автор дисертаційного двотомника "Архітектура книги" 1976 р., див. про нього у Вікіпедії), даний термін означає органічне поєднання в єдиний ансамбль структурних книжкових елементів з ілюстраціями й декоративними деталями. Це синтез всіх складових в єдине ціле, їх фахова організація в спільному руслі.

Дизайн, архітектура книги. Мистецтво стилю, яскрава художня мова зроблять Вашу ідею зримою і привабливою для цільової аудиторії. Колоритна, вишукана річ подобається людям. Для них Ви асоціюватиметеся зі стильністю, при цьому треба множити читацьке враження на потужний цільовий рекламний ефект, що його здобувають об'єкти книговидання. Це предмети багаторазового, багаторічного використання — на відміну від дрібних рекламних посилів, це важка артилерія рекламної стратегії, яка допоможе Вам досягти успіху.

 

Замовити

Зацікавилися дизайнерськими рішеннями?
Замовляйте власну книжку.

Образотворчість — картини, акварелі, плакати й фото скульптур (купити)

Вільна й чітка графічна лінія, вивірені композиційні плями, мальовничі колірні ефекти з продуманою градацією палітри барв зроблять Ваш початковий задум ефектним втіленням стильності. Красива річ завжди приваблює людей, заохочує їх поділитися, показати її друзям і близьким. Вашу ідею, втілену в друці, із задоволенням оглядатимуть і оцінюватимуть широкі кола близьких і далеких знайомих. Вона може стати Вашою книжковою візиткою вже сьогодні.

За бажанням клієнта процес макетування може відбуватися онлайн.

 

Замовляйте власний проект: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефонуйте: .

 

Нагору