Видавництво книг на Facebook

Дизайн книг видавництва (Київ), видати видання, образотворчі ілюстрації.

Створена 19 березня 2014 видавнича сторінка у соціальній мережі Facebook поступово набирає оберти — наповнюється контентом, відгуками, збирає перегляди, знаходить користувачів. Є упевненість, що ця соцмережа стане додатковим джерелом трафіку і цільових відвідувачів нашого сайту.

 

Видавництво книги (Київ)

Замовити

 

Видавництво книг

Дизайн видавничої сторінки на Facebook —
підібрано зразки семи книжкових проектів, що прозвучали.

Видавництва книги.

Основним джерелом контенту стала інформація про надруковані протягом 2005–2014 рр. видання, висвітлені у них аспекти й тези. Репродукуються обкладинки, ілюстрації. Вміщуються огляди західного книговидання, які можуть бути цікаві читачеві. Зокрема, це дані про наших земляків за кордоном, які здобули там визнання. Про українських художників на Заході вийшло чимало публікацій європейськими мовами — англійською й французькою, німецькою і чеською, словенською й хорватською. Це десятки тисяч статей і тисячі окремих книжок та буклетів, декотрі з них варто оглянути.

Видавництво книг. Сторінка на Фейсбуці призначена для делегування на цю соцмережу функцій форуму і коментарів — для її користувачів. Значно зручніше тримати міні-форум і отримувати свіжі коментарі щодо видавничої роботи в соціальній мережі (спеціально для цього призначеній), аніж робити це на сайті. Якщо маєте зауваження і пропозиції — можете розмістити їх на нашому новому інтернет-майданчику. Всі вони будуть прочитані, відповіді опубліковані. Увага до кожного дописувача є незмінною складовою видавничої політики. У планах поширення майданчиків і на решту популярних соціальних мереж.

 

Видавництво (Київ)

Друзі на Facebook. Приєднуйтеся до нашої сторінки —
свіжа інформація, огляди зарубіжних книжок і періодики.

Видання книг.

Серед наших друзів:

 • Алла Маричевська — арт-директор галереї "ABC-арт" й головний редактор журналу "Артанія";
 • Ігор Пошивайло — заступник директора Національного ЦНК "Музей Івана Гончара";
 • Володимир Петрашик — кандидат мистецтвознавства, вчений секретар відділення Національної АМУ, відповідальний секретар журналу "Образотворче мистецтво";
 • Михайло Горловий — відомий український скульптор;
 • Юрій Мельничук — заступник директора НЦНК "Музей Івана Гончара";
 • Світлана Пасічна — кераміст (Гран-прі Міжнародного бієнале кераміки у Фаенці, Італія);
 • Оксана Маричевська — редактор відділу журналу "Образотворче мистецтво";
 • Соня де Ґранмезон (Sonia de Grandmaison) — консультант з малярства і брокер (Канада);
 • Олена Щербань — етнограф, кандидат історичних наук, блогер;
 • Олена Корусь — власник рекламного агентства "Арт Ок" (Київ);
 • Олександр Печора — поет, автор книжок.

З установ долучилися Дніпропетровський і Донецький художні музеї. Художники: дизайнер і маляр Кий Данилейко, дизайнер, кераміст і спеціаліст з художнього кування Юрій Войтович (Київ), малярка Марина Рожнятовська, різьбяр і текстильник Володимир Маркарян (Полтава), емальєр Ксенія Макличенко (Тбілісі). Приєдналися астролог Наталія Скарлатті, музейник Руслан Павлюк /Прорва/, журналісти Лідія Віценя і Надія Діденко. Кількість учасників постійно зростає, тому список доповнюватиметься.

 

Видання книги

Зацікавилися художнім видавництвом? Замовляйте у нас дизайн.

Дизайн книги. Ексклюзивна річ мусить мати добрий дизайн — інакше втрачаються її якості. Репродукційний ряд урізноманітнює тексти, пожвавлює сприйняття.

Створити добротний книжковий зразок — це мистецтво. Звертайтеся до нас — і невдовзі Ваш задум отримає цілком реальні обриси, втілившись у свіжо надрукованих книжкових зразках.

 

Замовляйте власний проект: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пов'язані статті:

Пейзажі (картина природи), натюрморти. Плакати СССР — купити фото. Підручник з образотворчого мистецтва.

 

Нагору