Видавнича діяльність — видавництво на Вікіпедії

Видавничою діяльністю — видати книгу, дизайн книжкового видавництва (Київ).

Ідея поширити видавничу діяльність на енциклопедичний ресурс зріла вже давно. Всі передумови для створення своєї інфобази на Wikipedia існували, проте бракувало необхідного для цього часу. Та коли виявилося, що україномовному розділу провідної інтернет-енциклопедії не вистачає кілька тисяч статей до півмільйона, було відразу вирішено приєднатися до неї, підтримавши своєю безпосередньою участю.

 

Інформаційна база

Видати

 

Видавнича діяльність

Поява власної сторінки відбулася
в рамках підтримки україномовного розділу Вікіпедії.

Діяльність видавнича.

12 травня український розділ Вікіпедії перетнув позначку 500.000 статей. Видавництво також внесло свій внесок у загальну справу, створивши 27 квітня свою сторінку в веб-енциклопедії (прийнявши участь в одноденному флешмобі, організованому адміністрацією ресурсу).

Видавнича діяльність (Wikipedia). На даний момент створено і відредаговано 6 нових вікі-сторінок (1 стаття і 5 зображень з описами). Крім цього, на 30–50% доповнено 2 існуючі статті ("Плакати Кудряшових" і "Печорний Петро Петрович"). Проведено серйозну роботу з інтеграції, встановлено кількадесят доречних внутрішніх посилань. Авторами книжок є чимало фігурантів енциклопедії ("Білокінь Сергій Іванович", "Федорук Олександр Кас'янович", "Степовик Дмитро Власович" та ін.), потрібно було зв'язати лінками їхні відомості з основною публікацією. Нині редакторську роботу завершено, і читачі мають змогу користуватися плодами зробленого.

 

Книжкове видавництво

Енциклопедичність викладу супроводжується докладністю джерельної бази.

Книжкове видавництво (Київ). Побіжно оглянемо центральну публікацію. В ній коротко викладена основна інформація (дата заснування, засновник, місто, державне свідоцтво) і деталізація, згрупована в кількох розділах. Це дизайн й нагороди, автори і бібліотеки, перелік кращих книжок за 2005–2014 рр., джерела і примітки. Відвідавши її, зможете скласти самостійне уявлення:

 

Видавець Остап Ханко.

 

Видати книгу

Зацікавилися інформацією?
Замовляйте власний проект.

 

Телефонуйте: (050) 803-64-90.

 

Інші новини:

 

Навчальний посібник образотворче мистецтво; конспект архітектура, декоративно-ужиткове. Підручник з образотворчого мистецтва.

 

Нагору