Сайт видавництва — російською

Сайт книжкове видавництво (Київ) — дизайн книги, видання образотворчості.

Напередодні травневих свят (30 квітня) розпочала роботу російськомовна версія сайту видавництва. Передусім введено в дію сторінки, присвячені продажу видавничих послуг, згодом мають стати до праці розділи контактів, новин та ін. В розділі онлайн-книгарні розмістяться видання.

 

Сайт (видавництво книг)

Замовити

 

Сайт видавництва

Російськомовна версія призначена для іноземців
і жителів південно-східних областей України.

Сайт видавництва. Російськомовний варіант розрахований на іноземців, котрі не розуміють української. А також на мешканців України, яким складно оволодіти мовою країни, на території якої вони живуть.

Наразі можна ознайомитися з такими матеріалами:

 

Сайт книжкового видавництва

Книги різними мовами представляють
книговидавничий асортимент.

Плакати СССР — купити фото.

Серед видавничого асортименту є книжки, видані українською, російською і англійською. Цілком можливо поширити діяльність на ряд інших мовних спільнот.

Сайт видавництва книг. Під час підготовки до друку "Енциклопедії мистецтва Полтавщини" використовувалася бібліографія 16 мовами народів світу (розташовано в порядку чисельності — перші отримали більше позицій):

 1. англійська;
 2. французька;
 3. німецька;
 4. польська;
 5. італійська;
 6. болгарська;
 7. естонська;
 8. словенська;
 9. сербохорватська;
 10. латвійська;
 11. фінська;
 12. білоруська;
 13. туркменська;
 14. чеська;
 15. угорська;
 16. шведська.

Після обробки масиву іноземної літератури зроблено висновок, що книговидання слід вести європейськими мовами, абетка яких створена на основі латинського або кириличного шрифта. Грузинська, грецька, а надто іврит з його написанням літер справа наліво на практиці виявилися заскладні для верстки в наших умовах. Натомість для кількох десятків алфавітів на основі латиниці й кирилиці є всі умови для нормальної верстки. Передусім це стосується верстання на латиниці в слов'янській мовній групі — чеською, словенською або в романській групі — французькою.

 

Видати книгу

Зацікавилися можливостями?
Замовляйте багатомовне видання.

 

Зробити замовлення. Пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пов'язані статті:

Навчальний посібник образотворче мистецтво. Конспект архітектура, декоративно-ужиткове; підручник з образотворчого мистецтва.

 

Нагору