Видавництво книг — новини, події

Новини, видавництво (мистецтво дизайну книги) — образотворчі видання.

Інформування читачів про свіжі мистецькі події й анонсування поточних новинок друку, художні оновлення стають необхідною часткою ресурсу, орієнтованого на споживача. Необхідність ведення новинної рубрики визначає шляхи руху сучасного інтернет-майданчику. Вирішено інтегрувати подієвий канал у загальну схему сайту.

 

Новини

Замовити

 

Новини видавництва

Дизайнерські й поліграфічні здобутки, веб-просування в подієвому форматі стають однією з напрямних, котрі повинні висвітлюватися на постійній основі. Для виконання поставленої мети і створена спеціальна рубрика.

Новини видавництва. Серед подій — випуск друкованих виробів, організовані презентації й виставки, поява інформаційних представництв у соціальних мережах й інтернет-енциклопедіях. Також це встановлення партнерських зв'язків з учасниками ринку, ювілейні й інші визначні дати дописувачів, подальше буття виданої продукції. Всі вони висвітлюватимуться в даному розділі.

 

Новини книг

Видавництво діяльно поширює свої горизонти у веб-простір. Однак книжковий чинник залишається вагомим аргументом для вітчизняного ринку.

Новини книг. Вихід у світ власних друкованих новинок, їх подальше життя, помітні відгуки і рецензії окреслюватимуться в окремих дописах. Анонси презентацій, нових акцій і представлень інформуватимуть читачів про час і місце їх проведення.

 

Видати книгу

Зацікавилися? Замовляйте власний проект.
Виготовлення оригінал-макету може провадитися онлайн.

 

Телефонуйте: (050) 803-64-90; (068) 876-58-62.

 

Дата: 15.05.2014

Видавництво книг на Facebook

Дизайнер, продажі.

Новостворена сторінка на Фейсбуці почала збирати прихильників. На неї делеговано функції форуму й коментарів для користувачів цієї популярної соціальної мережі.

Видавництво книг (Facebook)

Видавнича діяльність — видавництво на Вікіпедії

Видається придбання.

Введена в дію інформаційна сторінка на Вікіпедії. Ідея репрезентації на цьому ресурсі була втілена на заклик підтримати україномовний розділ провідної веб-енциклопедії.

Видавнича діяльність

Сайт видавництва — російською

Купити малюнки олівцем.

Почав роботу російськомовний варіант сервісу. Уведено в дію публікації з продажу послуг; невдовзі мусить запрацювати і решта пунктів меню. На часі вихід англомовної версії.

Сайт видавництва